Hoppa till huvudinnehållet

Förbundsstyrelsen

Anders Johansson

Förbundsordförande | Folksam

Mejla Anders Johansson på anders.johansson(a)forena.se

Susanne Lindberg

1 vice ordförande | Länsförsäkringar Skåne

Mejla Susanne Lindberg på susanne.lindberg(a)forena.se

Johan Sjöstedt

2 vice ordförande | If

Mejla Johan Sjöstedt på johan.sjostedt(a)forena.se

Anneli Ersson

Ledamot | Folksam

Mejla Anneli Ersson på anneli.ersson(a)forena.se

Annika Bowallius

Ledamot | Skandia

Mejla Annika Bowallius på annika.bowallius(a)forena.se

Carola Ahlberg

Ledamot | Hannover Re

Mejla Carola Ahlberg på carola.ahlberg(a)forena.se

Elisabeth Sandblom

Ledamot | Trygg-Hansa

Mejla Elisabeth Sandblom på elisabeth.sandblom(a)forena.se

Jane Olofsson

Ledamot | Skandia

Mejla Jane Olofsson på jane.olofsson(a)forena.se

Linda Pettersson

Ledamot | LF Halland

Mejla Linda Pettersson på linda.pettersson(a)forena.se

Maria Flodqvist

Ledamot | If

Mejla Maria Flodqvist på maria.flodqvist(a)forena.se

Niclas Berthilsson

Ledamot | Min pension

Mejla Niclas Berthilsson på niclas.berthilsson(a)forena.se

Pablo Canales

Ledamot | ERV

Mejla Pablo Canales på pablo.canales(a)forena.se

Linnea Niklasson

Ledamot | Länsförsäkringar

Mejla Linnea Niklasson på linnea.niklasson(a)forena.se