Hoppa till huvudinnehållet

Förbundsstyrelsen

Anders Johansson

Förbundsordförande | Folksam

Mejla Anders Johansson på anders.johansson(a)forena.se

Susanne Lindberg

1 vice ordförande | Länsförsäkringar Skåne

Mejla Susanne Lindberg på susanne.lindberg(a)forena.se

Jane Olofsson

2 vice ordförande | Skandia

Mejla Jane Olofsson på jane.olofsson(a)forena.se

Anneli Ersson

Ledamot | Folksam

Mejla Anneli Ersson på anneli.ersson(a)forena.se

Elisabeth Sandblom

Ledamot | Trygg-Hansa

Mejla Elisabeth Sandblom på elisabeth.sandblom(a)forena.se

Linda Pettersson

Ledamot | LF Halland

Mejla Linda Pettersson på linda.pettersson(a)forena.se

Maria Flodqvist

Ledamot | If

Mejla Maria Flodqvist på maria.flodqvist(a)forena.se

Niclas Berthilsson

Ledamot | Min pension

Mejla Niclas Berthilsson på niclas.berthilsson(a)forena.se

Linnéa Niklasson

Ledamot | Länsförsäkringar

Mejla Linnéa Niklasson på linnea.niklasson(a)forena.se

Ingrid Laurén Heumann

Ledamot | Skandia

Mejla Ingrid Laurén Heumann på ingrid.laurenheumann(a)forena.se

Gunilla Törnqvist

Ledamot | Bliwa

Mejla Gunilla Törnqvist på gunilla.tornqvist(a)forena.se