Hoppa till huvudinnehållet

Rådgivning och förhandling

Kajsa Dahlerus

Förbundsjurist/förhandlingschef

Mejla Kajsa Dahlerus på kajsa.dahlerus(a)forena.se

Sofie Schönning

Jurist

Mejla Sofie Schönning på sofie.schonning(a)forena.se

Andreas Kritz

Förhandlare

Mejla Andreas Kritz på andreas.kritz(a)forena.se

Jouni Ketola

Förhandlare

Mejla Jouni Ketola på jouni.ketola(a)forena.se

Yasemin Morell

Rådgivare

Mejla Yasemin Morell på yasemin.morell@forena.se

Xantippa Frisch

Rådgivare

Mejla Xantippa Frisch på xantippa.frisch@forena.se

Wilma Eriksson

Office manager

Mejla Wilma Eriksson på wilma.eriksson(a)forena.se

Henrik Björnklint

Dataskyddsombud, DSO

Mejla Henrik Björnklint på dso(a)forena.se