Hoppa till huvudinnehållet

Verksam

Hannah Boss

Verksamhetschef/Biträdande kanslichef

Mejla Hannah Boss på hannah.boss(a)forena.se

Annis Phrat

Biträdande verksamhetschef/Kommunikationsansvarig

Mejla Annis Phrat på annis.prhat(a)forena.se

Henry Cohen

Kommunikatör/webb

Mejla Henry Cohen på henry.cohen(a)forena.se

Camilla Fager

Övrigt: Tjänstledig

Pegah Fard

Övrigt: Tjänstledig

Emeli Nilsson

Organisationsutvecklare

Mejla Emeli Nilsson på emeli.nilsson(a)forena.se

Anna Lind

Organisationsutvecklare

Mejla Anna Lind på anna.lind(a)forena.se

Tariq Bacchus

Organisationsutvecklare

Mejla Tariq Bacchus på tariq.bacchus(a)forena.se

Matilda Hamedanian Torghi

Biträdande förbundsjurist

Mejla Matilda Hamedanian Torghi på matilda.hamedanian(a)forena.se

Andreas Kritz

Förhandlare

Mejla Andreas Kritz på andreas.kritz(a)forena.se

Eva Pålsson

Förhandlare

Mejla Eva Pålsson på eva.palsson(a)forena.se

Mattias Lahti Davidsson

Rådgivare

Mejla Mattias Lahti Davidsson på mattias.lahti.davidsson(a)forena.se

Annelie Möllergren

Handläggare kurs- och medlemsservice

Mejla Annelie Möllergren på annelie.mollergren(a)forena.se

Christian Sundin

Arbetsmiljöexpert

Mejla Christian Sundin på christian.sundin(a)forena.se

Anna Mariager

Projektledare

Mejla Anna Mariager på anna.mariager(a)forena.se

Linnéa Carlefred

IT-/Projektstöd

Mejla Linnéa Carlefred på linnea.carlefred(a)forena.se

Therese Alsing

Dataskyddsombud, DSO

Mejla Therese Alsing på dso(a)forena.se

Henrik Björnklint

Dataskyddsombud, DSO

Mejla Henrik Björnklint på dso(a)forena.se