Hoppa till huvudinnehållet

Stab

Jimmy Johnsson

Stabschef/förbundssekreterare

Mejla Jimmy Johnsson på jimmy.johnsson(a)forena.se

Andreas Westerius

Kanslichef/ekonomichef

Mejla Andreas Westerius på andreas.westerius(a)forena.se

Lotta Linderson

HR-ansvarig

Mejla Lotta Linderson på lotta.linderson(a)forena.se

Håkan Svärdman

Samhällspolitisk chef

Mejla Håkan Svärdman på hakan.svardman(a)forena.se

Kajsa Dahlerus

Förbundsjurist/förhandlingschef

Mejla Kajsa Dahlerus på kajsa.dahlerus(a)forena.se

Hilma Björk

Utredare/statistiker

Mejla Hilma Björk på hilma.bjork(a)forena.se

Mikael Romero

Pressansvarig

Mejla Mikael Romero på mikael.romero@forena.se

Hanna Kretz

Mejla Hanna Kretz på hanna.kretz(a)forena.se

Övrigt: Tjänstledig